Gwarancja

Udzielamy dożywotniej gwarancji na naszą personalizację, która wykonana jest metodą piaskowania (rzeźbienie szkła) i przez to efekt jest lepszy, wyraźniejszy niż grawerowanie metodą laserową.

UWAGA! Po zatwierdzeniu projektu nie uwzględniamy reklamacji wynikłych z pomyłek w tekście dostarczonym przez klienta, lub niezgodności projektu z oczekiwaniami odbiorcy. Z tego powodu prosimy o uważne sprawdzanie projektów i zgłaszanie wszelkich uwag i życzeń przed zatwierdzeniem.
Podstawą do reklamacji może być istotna niezgodność z zatwierdzonym projektem lub uszkodzenie wyrobu wynikłe z winy wykonawcy. W przypadku wady towaru konsument ma prawo żądania m.in. obniżenia ceny.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wzór REKLAMACJI (w przypadku chęci złożenia reklamacji)

 Miejscowość, data

Do

(pełna nazwa i adres siedziby przedsiębiorcy)

Imię, nazwisko

Adres konsumenta

Reklamacja towaru

 

Niniejszym zawiadamiam, iż zakupiony przeze mnie w dniu …… towar jest wadliwy. Wada polega na ………………… Wada została stwierdzona w dniu ……………………….. Z uwagi na powyższe, na podstawie ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. kodeks cywilny żądam:

  • wymiany towaru na nowy* (art. 561 § 1)
  • nieodpłatną naprawę towaru* (art. 561 § 1)
  • obniżenia ceny towaru o kwotę ……….. (słownie: ………) zł, Proszę o zwrot podanej kwoty na konto …………../przekazem pocztowym na mój adres* (art. 560 § 1)
  • odstępuję od umowy i proszę o zwrot ceny towaru na konto ………….* (art. 560 § 1)

Z poważaniem....

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

IDEA GLASS oświadcza, że zobowiązuję się dostarczyć produkty bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży (jeśli wskaże). Szkło może mieć niewielkie plądry, które są dopuszczalne przy wazonach ręcznie formowanych i nie podlegają reklamacji.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl