O firmie

Pracownia IDEA GLASS powstała z potrzeby tworzenia rzeczy pięknych. Przedmiotami które u nas powstają można uświetnić każdą uroczystość, ozdobić każde wnętrze, dodać ciepła i charakteru otaczającej rzeczywistości.

Doświadczenie związane z oferowanymi rzeczami nabyliśmy w Irlandii podczas kilkuletniej pracy przy projektowaniu nowych wzorów witraży oraz szkła piaskowanego jak również bezpośrednio przy wykonywaniu tego typu prac.

Szkło zdobione które oferujemy na stronach naszego sklepu jest świetnym pomysłem na niebanalny prezent.

Po podaniu tematyki, zainteresowań, okazji wychwytujemy to co ważne i charakterystyczne dla danej osoby i przygotowujemy projekty do akceptacji:) Po wybraniu interesującej rzeczy na której będziemy grawerować, jak kieliszki, kufel, szklanka, karafka, wazon, statuetka, lustro, etc. zaczynamy realizację:)

Posiadamy bogaty katalog prac, które zdobią niejeden dom, mieszkanie, pub, hotel itp. Wprowadziliśmy stopniowo pewne innowacje, które zaskakują naszych klientów.

Mamy nadzieję, że spodobają się Państwu także nasze lustra na wymiar ze zdobieniami, logo lub podświetlane LED, witraże do mebli i do drzwi, szkło piaskowane, i będą one zdobiły Wasze domy, ciesząc oko długi czas.

Wiemy, że naszymi prezentami będziecie zaskakiwać swoich bliskich, i liczymy że będziecie do nas powracać przy każdej ważnej okazji , polecać rodzinie oraz swoim znajomym:) Zresztą cały czas utwierdzamy się że tak jest- dziękujemy naszym klientom za dotychczasowe zaufanie:) W tym roku (2021) działamy już 12 rok!

Zapraszamy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl