Zapraszamy po oryginalne prezenty na...URODZINY:) 1
Zapraszamy po oryginalne prezenty na każdą okazję:)

Gdy nie wiesz jaki prezent zrobić by zaskoczyć Jubilata -  na 18-stkę, ....30....40....50....60...70, ...80...90...100...102.. .itd...

zapraszamy do kontaktu mailowego: ideaglass.mgc@gmail.com

Powiedz nam (tel. 665999749) lub napisz na maila, czym dana osoba się interesuje, co lubi, co kocha, bez czego nie może żyć....a podpowiemy na czym możemy wygrawerować, i co najważniejsze- CO ;)

Naprawdę warto włożyć trochę wysiłku- pomożemy i prześlemy przykładowe możliwe projekty, pomysły, z których wyłoni się ta ostateczna propozycja którą w następnej kolejności wygrawerujemy (po ostatecznej akceptacji klienta). Można wysłać do nas zdjęcie jubilata- także możemy wykorzystać do wykonania fotomontażu lub użyć całego zdjecia lub wybranego elementu.

karafka skosna foto

Następnie bezpiecznie zapakujemy i wyślemy do państwa, dołączymy wybrane opakowanie (wg zamówienia) i tylko....CZEKAMY NA MINĘ OBDAROWANEGO....To znaczy państwo zobaczą, a nam mamy nadzieję- NAPISZĄ;)

Zapraszamy do kontaktu, do każdego podchodzimy indywidualnie, na pewno będą państwo zadowoleni z naszej obsługi,gdyż jesteśmy firmą rodzinną i każdy klient jest dla nas ważny- nowy i powracający:) Dziękujemy za zaufanie jakim nas państwo obdarzacie już od ponad 12 lat :) (2021r.)

 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl